LED osvetlením obchodu je veľmi individuálnou záležitosťou vzhľadom na zameranie a štýlu danej prevádzke. V ponuke nájdete produkty pre všetky typy obchodov: lustre, vstavané výrobky, nástenná výrobky a aj stropné výrobky. Zaujímavou možnosťou je použitie bodových výrobkov. Ak použijete vhodne bodové výrobky čiže bodovky, docielite tým nasmerovanie záujmu Vašich zákazníkov konkrétnym smerom. K plošnému rozjasnenie veľkých obchodov sú zase vhodné žiarivkové výrobky čiže klasické žiarivky alebo moderné diódové žiarivky.

Špecifické nároky detí

LED osvetlením  detskej izbe by sa mala vytvárať tá správna atmosféra pre hry, učenie aj zábava v detskej izbe. Vyberáme Ak výrobky do detských izieb, mali by sme brať do úvahy http://www.obohu.cz/uvahy špecifické nároky detí. V ponuke väčšiny obchodov nájdete centrálnej detské diódové výrobky, ktorá dostatočne rozžiari celú detskú izbu, originálne nástenné výrobky aj stolové lampy a lampičky. Vyberte si len to najlepšie pre chlapcov a dievčatá zo širokej ponuky obchodov.

Rozjasnenie prevádzkarne
3.7 (73.33%)3