Lité podlahy

Do našich domácností vtrhla praktická novinka, kterou nabízí dnešní trh. Touto novinkou jsou lité podlahy. Oproti klasické podlaze poskytuje uživatelům řadu výhod.
Relizace lité podlahy je rychlá a jednoduchá. Připravená směs je velmi tekutá a je vylitá do prostoru, kde utvoří naprosto rovný povrch. Struktura podlahové desky je bezpórovitá a povrch maximálně rovný a ideálně připravený pro pokládku jakékoliv podlahové krytiny. Nepoužíváme již žádné sterky a další hmoty na zarovnání. Odpadá tak další fyzicky náročná práce a běhání s vodováhou. Podlaha je perfektní tepelný vodič, tenčí než klasická a rychle prohřívaná a proto ideální k zabudování podlahového topení. Abychom zvýšili její již tak bezvadné vlastnosti, použijeme tepelné a akustické izolace, (mirelon, podlahový poystyren atd.) vše dle norem, tím docílíme ve stejné šířce podlahové desky stejných či ještě lepších výsledků než u betonu.

Proč použít tuto technologii?

Lité podlahy nám poskytují maximální komfort díky své minimální roztažitelnosti, perfektní vodivosti, samonivelační schopnosti, nízkou hmotností a v neposlední řadě úsporou energie.

Categorized: Nezařazené