970x250-erotickepradlo7-1429533360.jpg

Venku je teplota pod nulou, nikomu se nechce vytáhnout z domu ani paty, natož vyjít z teplíčka celý. Bohužel, i když se nám nechce, musíme. Děti jdou do školy, rodiče zase do práce. Většina z nás cestuje hromadnou dopravou, kde každou chvíli někdo smrká nebo kýchá, a tak se nachlazení, i když se sebevíc snažíme, občas nevyhneme. Co dělat, když nás viry pohltí, a my chytneme rýmu nebo kašel?

Zázvor, šípek a slaná voda

Nechce se vám utrácet za drahé léky? Navíc brát antibiotika, která sice pomohou, nejde. Poradíme vám pár babských rad, jak se vykurýrovat i bez chemie. Typickým příkladem je zázvorový čaj s medem. Moderní kuchyně jsou vybaveny strouhátkem i rychlovarnou konvicí, takže je výluh brzo hotový. Dalším zázrakem je šípek, ze kterého se dá také udělat čaj. Trápí vás bolest v krku? Vyzkoušejte mateřídoušku nebo šalvěj, dostupné jsou tyto bylinky jak sypané, tak i porcované. Rýma, to je další neduh, který patří k chřipce. Zbavíte se jí tak, že do horké vody přisypete sůl. Roztok posléze inhalujete.

Dejte stop chřipce!
4.3 (86.67%)3